Миньор Перник направи любопитни разкрития след загубата с 0:2 от Етър във Велико Търново. "Чуковете" обявиха, че ще подадат жалба в Комисията по етика и феърплей. Причината е, че търновският рефер Георги Давидов е влиза в съдийската стая на полувремето на мача.

Ето какво написаха от Миньор:

"На полувремето при резултат 0:0 в съдийската стая влезна търновският съдия Георги Давидов. Свидетели на случката бяха делегата на срещата г-н Георги Ковачев, съдийският наблюдател Радостин Станев както и цялата охрана пред стаята.

Ниесмятаме че е недопустимо подобно посещение в съблекалнята на съдиите по време на мач и се надяваме, че комисиите към БФС ще реагират подобаващо.

Молим за изясняване на случая!

Днес, въпреки загубата, нашият отбор даде шанс на доста млади футболисти, които се държаха като равен с равен до последния съдийски сигнал".

Главен съдия на двубоя беше Ивайло Стоянов, а негови помощници Мартин Венев и Стоян Стоянов.